Odlotowe spotkanie Fantomasa w samo południe :)

W związku ze Szczecińskimi imprezami i dawnym nie widzeniem wielu Cytryn ( o wspaniałych ich posiadaczach nie wspomnę) proponuję spotkanie na III Pikniku Lotniczym w Szczecinie na Lotnisku Dąbie w sobotę 9-go sierpnia 2014.

Proponuje spotkanie w samo południe, korzystanie z atrakcji pikniku Lotniczego, upieczenie kiełbaski na grillu i pogaduchy o Cytrynach oczywiście ;)

poniżej plan PIKNIKU LOTNICZEGO 2014
pozdrawiam
MAJK

Zaproszenie na 13 Letni Rajd Citroenów "Wokół WPN"

13 Letni Rajd Citroenów "Wokół WPN"
W dniach 29 ? 31 sierpnia 2014 zapraszamy miłośników motoryzacji szczególnie tej spod znaku Citroëna na trzynasty już letni rajd turystyczno ? samochodowy...
Zapraszamy również tych, którzy poruszają się innymi pojazdami. Miło nam będzie gościć całe rodziny pragnące poznawać nowych ludzi, zwiedzać interesujące okolice, wspólnie bawić się. Niezbyt długa trasa rajdu poprowadzi przez piękne zakątki Wielkopolski. Na trasie nie zabraknie ciekawych miejsc związanych z przyrodą, rolnictwem i motoryzacją.

Zaprosznie na XII Letni Rajd Citroenów pod hasłem "Podróże z Panem Tadeuszem" w dniach 30 sierpnia - 1 września 2013

kaczki.jpg

W dniach 30 sierpnia - 1 września 2013 zaprzyjaźniony Citroen Klub Poznań (www.citroenklub.pl) zaprasza miłośników motoryzacji szczególnie tej spod znaku Citroëna na dwunasty już letni rajd turystyczno - samochodowy. Zapraszamy również tych, którzy poruszają się innymi pojazdami. Organizatorom miło będzie gościć całe rodziny pragnące poznawać nowych ludzi, zwiedzać przepiękne okolice, wspólnie bawić się.
Honorowy patronat nad rajdem objął Burmistrz Miasta i Gminy Dolsk Pan Henryk Litka. Współorganizatorem rajdu będzie Stowarzyszenie Gościnna Wielkopolska.

Zaproszenie na XXI Ogólnopolski Zlot Citroena i VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

plakat

Zapraszamy wszystkich posiadaczy i miłośników Citroenów do wzięcia udziału w XXI Ogólnopolskim Zlocie Klubu Cytrynki oraz VII Rajdzie Miłośników Motoryzacji Francuskiej, które to imprezy będą niepowtarzalną okazją do spotkania się, rozmów jak i rywalizacji. W tym roku zapraszamy Was w dniach 17-19 Maja w okolice Malborka. Bazą zlotu będzie Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Starym Polu (11 km od Malborka).

Zaproszenie na IV Jesień Gryfitów

ZAPROSZENIE ! ! !

FANTOMAS Citroen Klub oraz Stowarzyszenie FRANKOFONIA,
serdecznie zapraszają,do udziału w IV JESIENI GRYFITÓW

Imprezę organizujemy ,w dniach 8-10 października 2010r.
Na życzenie naszych przyjaciół ,stałych uczestników
bazą zlotu będzie ponownie
Dworek GADOM :-} okolice Golczewa woj.Zachodniopomorskie
Podobnie jak w latach ubiegłych, postaramy się zapewnić Wam, dobrą atmosferę, zabawę, humor, odrobinkę rywalizacji, próby sprawnościowe, fajowe nagrody?

Piknik św. Krzysztofa

1 sierpnia na lotnisku w Kluczewie pod Stargardem odbędzie się kolejny Piknik św. Krzysztofa. Więcej w najbliższym czasie.

Historia bogini, czyli najpiękniejszy z Citroenów

Zapraszamy wszystkich miłośników Francji i Citroenów na niedzielne spotkanie pt. "Historia bogini, czyli najpiękniejszy z Citroenów" prowadzone przez członków Szczecińskiego Klubu Citroena "Fantomas".

Zlot Citrozabytków

zlot_citrozabytkow.gif

Szykuje się nie lada gratka. W dniach 24-26 lipca 2009 r. pod Stargardem Szczecińskim odbędzie się Zlot Citrozabytków.

Opowiastka multimedialna "Citroen-Ogólnoświatowe Zloty Sympatyków"

op_multimedia002

Zapraszamy na spotkanie poświęcone międzynarodowym spotkaniom sympatyków aut spod znaku szewrona.

Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia o godz. 19:00 w Petit Paris przy ul. Św, Wojciecha 11

Kalendarz imprez i zlotów

Jak co roku w różnych zakątkach Polski planowane są zloty i rajdy. Szykuje się także międzynarodowa impreza w Czechach.

Syndicate content